Odborný kurz „Specialista v ergonomii“ – podzim 2024

Letošní běh oblíbeného přípravného kurzu „Specialista v ergonomii“ se bude konat v těchto termínech:
1. část 9. a 10. října, 2. část 6. listopadu a zkouška organizovaná VÚBP 10. – 11. prosince 2024. Přihlášku na kurz ke stažení zde: ČES_Specialista kurz_prihlaska_podzim_2024

Kurz bude probíhat v prostorách Fakulty strojní ČVUT v Dejvicích (Technická 4, Praha 6).
Sraz účastníků 9.10. v 9.30 u vstupu do budovy, zahájení kurzu v 10hod., konec cca v 17hod., 2. den rámcově 9 – 15hod.

Kurz je určen pro širokou odbornou veřejnost, která se věnuje oboru ergonomie (konstruktéři, designéři, procesní inženýři, technologové, manažeři výroby, fyzioterapeuti, poskytovatelé pracovně-lékařských služeb, odborní pracovníci technických i přírodovědných univerzit, osoby odborně způsobilé pro hodnocení rizik atd.). Absolvováním kurzu získáte odbornou způsobilost v ergonomii.

Specialista v ergonomii řídí a koordinuje ergonomické audity, definici kritických míst, návrhy opatření a technických řešení včetně hodnocení jejich efektu a finančních přínosů.

Kurzu se mohou zúčastnit zkušení pracovníci i zájemci o obor ergonomie z řad širší odborné veřejnosti, ovšem k autorizované zkoušce většinou doporučíme pouze uchazeče s min. 2letou praxí v oboru se schopností kvalitně zpracovat ergonomický projekt (analýza, definice kritických míst, návrh řešení, hodnocení efektu) ideálně v průmyslové výrobě.

V rámci kurzu budeme procházet všechny kvalifikační a hodnotící standardy (základy ergonomie, metodiky pro ERGO analýzy, ergonomický design a projektování, opatření pro eliminaci rizik, legislativu, normy atd.)
Více info najdete na: https://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-1384-Specialista_v_ergonomii